05137133030
جستجو کردن

ساندویچ پانل

ساندویچ پانل از دو لایه فلزی از جنس فولاد ، آلومینیوم و یا آلیاژهای مقاوم و ترکیبی به همراه فوم میانی از جنس مواد معدنی که

شامل فوم پلی اورتان،پشم سنگ ، پلی استایرن و مواد ترکیبی ساخته و تولید می شود.

ساندویچ پانل باید توسط یک خط تولید حرفه ای با ترکیبات و مواد استاندارد تولید شود تا در سازه ها عملکرد صحیح و طولانی مدتی داشته باشد در ایران خط تولید ساندویچ پانل کانتینیوز کیان سازه مکانیزاسیون و اتوماسیون تمامی فرآیند تولید ساندویچ پانل را بهبود بخشیده و همه ی رقبا را پشت سر گذاشته است .

تفاوت ساندویچ پانل کیان سازه چیست ؟

تفاوت ساندویچ پانل کیان سازه در کیفیت مواد اولیه و خطوط تولید تمام مکانیزه اروپایی (پوما-ایتالیا) بدون هیچ گونه اغراق و امکان بازدید از کارخانه و ارایه مستندات و آزمایشات معتبر به روز می باشد .

هسته یا فوم پلی اورتان سفت و سخت ساندویچ پانل کیان سازه ، بهترین عایق حرارتی و استاندارد را برای هر پروژه ای فراهم می کند.

این وجه تمایز ساندویچ پانل کیان سازه با دیگر محصولات از ضریب هدایت حرارتی عالی ساندویچ پانل کاملا استاندارد ،

λ = ۰.۰۲۲ حاصل می شود ،

ساندویچ پانل کیان سازه از نظر استقامت و ایزوله بودن بی نظیر است .

  • تنوع الگوهای نماسازی ساندویچ پانل کیان سازه
  •  پالت رنگی گسترده ساندویچ پانل کیان سازه
  •  دوام بالا در مقابل خوردگی ساندویچ پانل کیان سازه

ساندویچ پانل کیان سازه هم شروع و هم پایان کار بسیار زیبا و جذاب ارائه می دهد!

بزرگترین مزیت هایی که سیستم خط تولید کانتینیوز یا خط تولید پیوسته ساندویچ پانل کیان سازه با آخرین تکنولوژی روز اروپا برای شما فراهم می کند : 

  1. صرفه جویی در زمان تولید به همراه تحویل سریع ساندویچ پانل در سایت پروژه ی شما

که نتیجه ی آن  بهره برداری و بازگشت سرمایه سریع تر از پروژه ی خودتان است .

  1. کیفیت خالص و پایداری اجزای تشکیل دهنده ساندویچ پانل.
  2. قیمت پایانی انعطاف پذیر در تولید انبوه ساندویچ پانل .

۴.دارای بلندترین گام در ساندویچ پانل سقفی برای مقاومت بیشتر بدون نمونه مشابه در ایران . 

بدون شک ساندویچ پانل کیان سازه یک انتخاب مطلوب و هوشمندانه برای پوشش پروژه های شما می باشد.

ما پاسخ گوی سوالات شما با شماره تماس های  ۰۹۱۲۱۳۱۶۱۱۹ – ۰۹۱۲۰۲۵۱۴۰۰ هستیم. 

انواع ساندویچ پانل از نظر ساختار فوم میانی 

ساندویچ پانل در قسمت فوم یا هسته آن باید دارای خاصیت عایق حرارتی باشد تا ضمن پوشش ، عایق شوندگی سازه را هم به دوش بکشد ،

انواع ساندویچ پانلی که از گذشته تا امروز استفاده می شده است در زیر لیست شده اند که بسیاری از آن ها امروزه دیگر  به علت وجود نقاط ضعف در کارایی و طول عمر پایین از رده خارج شده اند.

۱.ساندویچ پانل پلی استایرن که آن را فوم EPS  هم می نامند .

۲.ساندویچ پانل پلی استایرن اکسترود شده که آن را XPS هم می نامند .

۳.ساندویچ پانل پشم سنگ یا RW 

۴.ساندویچ پانل با هسته ذرات فلزی

۵.ساندویچ پانل فنولی یا دابل P

۶.ساندویچ پانل پلی ایزوسیانورات PIR

۷.ساندویچ پانل پلی اورتان سفت و سخت شده PUR

دو مورد آخر از نسل ساندویچ پانل ها یعنی ساندویچ پانل PIR و ساندویچ پانل PUR ، امروزه در جهان به عنوان ساندویچ پانل استاندارد و قابل قبول مورد استفاده قرار می گیرد

که در کیان سازه هم تنها این دو مورد به مشتریان توصیه و تحویل می شود .

ویژگی ساندویچ پانل کیان سازه

(۱) ساندویچ پانل کیان سازه از نظر وزن بسیار سبک است، معمولاً بین ۱۰ تا ۲۴ کیلوگرم در هر متر مربع. با چنین وزن سبک، هزینه ساخت و ساز را می توان به شدت کاهش داد.

(۲) نصب ساندویچ پانل بسیار سریع است. ساندویچ پانل دارای مزایای بسیاری مانند وزن سبک، نوع پلاگین، نصب و برش به دلخواه است، چنین مزایایی ویژگی نصب آسان آن را تعیین می کند که می تواند باعث بهبود کارایی و صرفه جویی در دوره ساخت شود.

(۳) پیشگیری از آتش سوزی. جنس دولایه و مواد عایق ساندویچ پانل غیر قابل اشتعال و مقاوم در برابر شعله می باشد که از استاندارد ضد حریق بالایی برخوردار است.

(۴) ساندویچ پانل با یک پوشش پلیمری دارای رنگ کوره ای است که می تواند آن را برای ده ها سال سالم نگه دارد، در مناطق رطوبتی ضمن استفاده از ورق آلوزینک می توان مجدد آن را در زمان مناسب یک بار با پوشش ضد خوردگی رنگ کرد تا عمر مفید آن افزایش یابد.

(۵) ظاهر زیبای ساندویچ پانل دارای رنگ ها و طرح های متنوع است که باعث می شود برای سبک های مختلف ساختمانی مناسب باشد.

(۶) حفظ حرارت و عایق پلی اورتان استاندارد در ساندویچ پانل کیان سازه باعث حفظ انرژی و آسودگی بیشتر شده است . 

(۷) سازگار با محیط زیست و در عایق صدا خوب قابل قبول : شدت عایق صدا ساندویچ پانل کیان سازه می تواند به حدود ۵۰ دسی بل برسد و آن را به یک مصالح ساختمانی عایق صوتی عالی تبدیل می کند.

(۸) پلاستیسیته خوب : ساندویچ پانل کیان سازه را می توان به شکل دلخواه برش داد که آن را برای نیازهای مختلف ساختمان مناسب می کند.

(۹) نیروی کششی ساندویچ پانل و ایجاد استحکام بالا. ساندویچ پانل از یک صفحه فولادی مانند ورق گالوانیزه با کشش بالا به عنوان روکش رویی و زیرین استفاده می کند، استحکام کششی ساندویچ پانل می تواند به ۵۶۰۰ کیلوگرم در سانتی متر مربع برسد. علاوه بر این، پیشرفته ترین تکنیک طراحی و نورد در خط تولید ، ساندویچ پانل کیان سازه را قادر می سازد تا ویژگی های ساختاری بسیار خوب و قوی تر از رقبا را ایجاد کند.

(۱۰) دانسیته یا چگالی ساندویچ پانل : ۴۰ کیلوگرم بر متر مکعب ، امکان افزایش چگالی ساندویچ پانل تا ۸۰ کیلوگرم بر متر مکعب .