05137133030
جستجو کردن

قیمت کانکس در مشهد

قیمت کانکس در مشهد بستگی به عواملی مانند جنس کانکس ، کیفیت و سبک طراحی و مواردی که با چشم قابل رویت نیست مانند نحوه ی زیر سازی و شبکه بندی ، رعایت استاندارد اتصالات جوش و خال جوش ، کیفیت کابل های برق ، استفاده از محافظ جان استاندارد نوع سیم کشی و … بستگی دارد . 

قیمت کانکس در مشهد با ورق های نازک گالوانیزه که ضخامت آن ها  حتی کمتر از نیم میلی متر می باشد با کانکس ساندویچ پانلی بسیار متفاوت است ، هر متر مربع ساندویچ پانل دیواری یا سقفی قیمتی چندین برابر ورق های نازک گالوانیزه دارد (در واقع دو رو ورق گالوانیزه به علاوه ی فوم پلی اورتان استاندارد در بین دو ورق را ساندویچ پانل می نامند) .

کانکس های ورقی در مقابل نیروی باد ، سرما و گرما هیچ گونه مقاوتی ندارند و پیشنهاد ما برای خرید کانکس ورقی فقط برای استفاده در انبار یا یک سالن سرپوشیده است و برای هوای آزاد استفاده از کانکس ورقی به هیچ عنوان توصیه نمی شود .

برای استعلام قیمت کانکس در مشهد با شرکت کیان سازه تماس بگیرید و در خواست خود را برای پیش فاکتور به صورت کتبی ارسال نمایید. 

محدوده ی قیمتی کانکس های ورقی با توجه به متراژ آنها از ۳.۵۰۰.۰۰۰ تومان الی …

محدوده قیمت کانکس های ساندویچ پانل با توجه به متراژ از ۷.۰۰۰.۰۰۰ تومان الی …

برای خرید کانکس در مشهد مستقیم با شماره ۰۹۱۲۰۲۵۱۴۰۰ و شهرهای دیگر با شماره ۰۹۱۲۱۳۱۶۱۱۹ تملس بگیرید .

کیان سازه سازنده تخصصی سازه های سبک و مهندسی 

 

خرید کانکس در مشهد

خرید کانکس در مشهد را می توان با توجه به بودجه ، فضا و امکانات و از همه مهم تر کیفیت مورد نیاز هر پروژ ه ی سازمانی و یا شخصی ، انجام داد 

برای خرید کانکس در مشهد می توانید همین حالا با کارشناسان فروش کیان سازه تماس گرفته و ضمن مشاوره و راهنمایی دقیق بهترین پیشنهاد فنی و قیمت را دریافت نمایید

کانکس در مشهد کیان سازه دارای گارانتی کیفیت و استاندارد ایران کد می باشد 

همچنین کانکس در عرض ، طول و ارتفاع دلخواه مشتری قابل تولید می باشد

کانکس با عرض بیشتر از ۳ متر و یا کانکس با عرض بیشتر از ۲/۵۰ متر در فرایند حمل و نقل دچار محدودیت بوده و راه حل آن ساخت کانکس یا کمپ در محل است و یا ساخت به صورت مونتاژ یا پازلی می باشد .

کیان سازه تخصصی ترین سازنده سازه های سبک بیمارستانی درمانی و خوابگاه و ادارات  و کانکس در معادن می باشد و ضمن حفظ اصول طراحی و محاسبات مهندسی ، زیبایی و تفاوت سازه را در دستور کار خود قرار می دهد.

مزایای کانکس ساندویچ پانل چیست ؟

مزایای کانکس ساندویچ پانل کیان سازه عبارت است از قوی ترین عایق سرما،گرما و رطوبت ، آب بندی مناسب ، رعایت اصول مهندسی ساخت ، تهیه نقشه طراحی شده با نرم افزار های معتبر ، استفاده از پیچ ها و فوم های درزگیر گرید A 

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل در مشهد

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل در مشهد بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده و کرایه های حمل 

از ۳۸۰ هزار تومان الی ۹۰۰ هزار تومان می باشد .

 

 

 

چرا ساندویچ پانل کیان سازه؟

شرکت کیان سازه با تعهد اخلاقی و تجربه چندین ساله ی خود از گذشته تا به امروز

همچنان افتخار تامین نیازها و اجرای پروژه های بزرگترین شرکت های خصوصی و دولتی،کارخانه ها،پالایشگاهها و … را داراست.

 اعتبار و نام مدیر عامل کیان سازه دکتر مادرشاهی ، پیشینه ی مثبت شرکت و رضایت مشتریانمان از مهمترین دلایل اعتماد خریداران است

شعار ما : ارائه بهترین کیفیت با مناسب ترین قیمت و برترین اجرا در کمترین زمان 

هدف ما : پیشرفت و توسعه صنعت کشورعزیزمان ایران

در پناه خداوند ایران آباد و ایرانی پایدار .