05137133030
جستجو کردن

سازنده سردخانه در مشهد

شرکت کیان سازه توانایی ساخت سردخانه چندین هزار تنی و استاندارد را هر نقطه از ایران و کشورهای همسایه دارا می باشد ، ما با استفاده از دستگاه های با کیفیت ، تجهیزات به روز و ساندویچ پانل سردخانه کیان سازه به شما ضمانت سردخانه تمام عیار را می دهیم . 

تعیین حداقل ضخامت ساندویچ پانل جهت ساخت سردخانه

به لطف تحقیقات مستمر تیم فنی شرکت کیان سازه ، ما همواره مطالب بسیار مفیدی را ارایه می کنیم :
انجمن بین المللی ساخت سردخانه ، یک سازمان جهانی است که از مهندسان طراحی سردخانه تشکیل شده است و معیار اساسی برای انتخاب موثر ضخامت عایق حرارتی درطراحی سردخانه ، ساخت سردخانه ، مشخصات و کلاس آتشسوزی ساندویچ پانل سردخانه را مشخص می کند.
باید بدانید این نکات بر اساس سالها مشاهدات عملی و آزمایش اختصاصی این سازمان است. آنچه انجمن بین المللی ساخت سردخانه  بیان می کند این است که حداقل ضخامت یک لایه عایق حرارتی برای ساخت سردخانه باید به مقداری تخمین زده شود که در آن شار حرارتی که از طریق پارتیشن ساختمان منتقل می شود از ۱۰ وات بر متر مربع تجاوز نکند. این بدان معناست که شرط بیان شده توسط رابطه ساده زیر باید برآورده شود:
  Φ = (Te – Ti) · U < 10 W/m2
که در فرمول بالا هر مولفه بیانگر 
Φ – شار حرارتی که از طریق پارتیشن منتقل می شود ؛
Te – دمای بیرون (خارج از پارتیشن) ؛
Ti – دمای داخلی (زیر پارتیشن) ؛
U – ضریب انتقال حرارت ساندویچ پانل با ضخامت d [m]
و ضریب انتقال حرارت
  λ [W/(m² · K).

 جایگزین فرمول بالا برای تعیین حداقل ضخامت یک لایه عایق حرارتی برای ساخت سردخانه و خرید ساندویچ پانل

             dmin> (Te – Ti) · λ/۱۰
برآوردهای حاصل از موارد فوق نشان می دهد که میزان عایق بندی طراحی شده را می توان با استفاده از ساندویچ پانل ها و با استفاده از مواد مختلف در هسته ساندویچ پانل بدست آورد ، اگر نسبت معکوس ضخامت ساندویچ پانل به ضرایب انتقال حرارت ساندویچ پانل برآورده شود ، مانند “
             λwm /λPIR /PUR = 0.040 /0.023 = 1.74

این بدین معنی است که ایجاد یک لایه عایق مناسب از جنس پشم سنگ باید تقریباً دو برابر ضخامت از لایه پلی اورتان اصلاح شده در ساندویچ پانل کیان سازه باشد.
این استدلال اصلی برای انتخاب ساندویچ پانل پلی اورتان مانند ساندویچ پانل کیان سازه به عنوان عایق حرارتی است. با این حال ، یک استدلال دیگر نیز وجود دارد ،
ساندویچ پانل کیان سازه از فوم سلولی با منافذ بسته استفاده می کند که نتیجه نهایی مقاوم ترین متریال در برابر نفوذ رطوبت و دما است. 
مورد دیگری که ساندویچ پانل کیان سازه را متمایز می کند طراحی قفل اتصال پانل ها می باشد
برای داشتن دمای مناسب و کنترل پارامترهای جوی در پروژه های خود در انتخاب کیان سازه تردید نداشته باشید ، پرس و جو از مشتریان حقیقی ما ساده ترین راه حل برای اعتماد کامل به کیان سازه است .

 

 

 

چرا ساندویچ پانل کیان سازه؟

شرکت کیان سازه با تعهد اخلاقی و تجربه چندین ساله ی خود از گذشته تا به امروز

همچنان افتخار تامین نیازها و اجرای پروژه های بزرگترین شرکت های خصوصی و دولتی،کارخانه ها،پالایشگاهها و … را داراست.

 اعتبار و نام مدیر عامل کیان سازه دکتر مادرشاهی ، پیشینه ی مثبت شرکت و رضایت مشتریانمان از مهمترین دلایل اعتماد خریداران است

شعار ما : ارائه بهترین کیفیت با مناسب ترین قیمت و برترین اجرا در کمترین زمان 

هدف ما : پیشرفت و توسعه صنعت کشورعزیزمان ایران

در پناه خداوند ایران آباد و ایرانی پایدار .