05137133030
جستجو کردن

معرفی لایه داخلی ساندویچ پانل

در این صفحه به معرفی هسته یا فوم میانی ساندویچ پانل که لایه داخلی ساندویچ پانل را تشکیل می دهد می پردازیم : 

انواع فوم در ساندویچ پانل

۱.فوم عایق پلی یورتان (Polyurethane)
۲.فوم عایق پلی استایرن (Polystyrene)
۳.عایق پشم سنگ (rock wool)

تفاوت بین انواع فوم ساندویچ پانل

به زبان ساده هر کدام از هسته های ساندویچ پانل (منظور از هسته ,عایق میانی ساندویچ پانل است) برای منظور خاصی مورد استفاده قرار میگیرند, همان طور که برای بستن پیچ از پیچ گوشتی و برای بستن مهره از آچار استفاده میشود.
در ادامه مزایا و معایب هر کدام از هسته های ساندویچ پانل را با یکدیگر مقایسه میکنیم تا دریابین برای چه مصرفی از چه عایقی استفاده کنیم.
فوم عایق پلی یورتان (PU)

پلی اورتان فوم سبکی است که از ترکیب پلی یول و ایزو سیانات در شرایط خاص و در حضور کاتالیزور تولید می شود. پلی اورتان نوعی فوم است که در آن بیشتر خلل و فرج بسته شده و به همین دلیل بازده بسیار خوبی به عنوان عایق حرارتی دارد.
پلی اورتان در هر دانسیته مورد نیاز قابل تولید است، برای رسیدن به مقاومت حرارتی و ظرفیت بارگذاری مطلوب دانسیته آن میبایست بین ۴۰ تا ۴۲ کیلوگرم بر متر مکعب باشد.
حداکثر دمای عملکرد پلی اورتان ۷۰ الی ۸۰ درجه سانتی گراد است. البته پلی اورتان تا دمای ۱۰۰ الی ۱۱۰ درحه نیز استحکام خود را از دست نمیدهد ولی در دمای بالاتر از آن تجزیه می شود. باکتری ها در پلی اورتان قابلیت رشد ندارند و به دلیل مقاومت فشاری بالا در گستره وسیعی از مصارف روزمره قابل استفاده می باشد.

 

چرا ساندویچ پانل کیان سازه؟

شرکت کیان سازه با تعهد اخلاقی و تجربه چندین ساله ی خود از گذشته تا به امروز

همچنان افتخار تامین نیازها و اجرای پروژه های بزرگترین شرکت های خصوصی و دولتی،کارخانه ها،پالایشگاهها و … را داراست.

 اعتبار و نام مدیر عامل کیان سازه دکتر مادرشاهی ، پیشینه ی مثبت شرکت و رضایت مشتریانمان از مهمترین دلایل اعتماد خریداران است

شعار ما : ارائه بهترین کیفیت با مناسب ترین قیمت و برترین اجرا در کمترین زمان 

هدف ما : پیشرفت و توسعه صنعت کشورعزیزمان ایران

در پناه خداوند ایران آباد و ایرانی پایدار .