05137133030
جستجو کردن

پوشش مخزن آتشنشانی در مشهد

برای پوشش مخزن آتش نشانی پروژه شما ،کیان سازه :  تکنسین های برتر را به خدمات نصب شما اختصاص می دهد.
 مهندسان ما همچنین می توانند هر مخزن آب آتش نشانی را با حداقل هزینه و بدون به خطر انداختن ایمنی افراد با ساندویچ پانل و مقاطع تولید کیان سازه پوشش دهند ..
اساسا، ما می توانیم پوشش مخازن آب آتش نشانی خود را طراحی، نصب و نگهداری کنیم تا مطمئن شویم سازه سبک شما همیشه بدون نقص است. ما همچنین با مدل های مختلف این تانک ها به خوبی آشنا هستیم.

برای پوشش مخزن آتشنشانی یا مخزن آب در مشهد با ساندویچ پانل و سازه سبک با شماره

۰۹۱۲۰۲۵۱۴۰۰ تماس بگیرید . 

نگهداری مخازن سقفی آب آتش نشانی

طراحی و نصب این مخازن سقفی کافی نیست. مانند سایر تجهیزات مکانیکی، اگر به درستی نگهداری نشوند، به سرعت فرسوده می شوند. نتایج یک مخزن سقفی که نگهداری ضعیفی دارد نتایج بدی در مواجهه با شرایط اضطراری آتش سوزی خواهد بود.
اطمینان حاصل کنید که اقدامات حفاظت از آتش شما به روز هستند. همچنین، به خاطر داشته باشید که مخزن همیشه به یک منبع مطمئن آب نیاز دارد. علاوه بر این، پس از استفاده از آن باید به راحتی دوباره پر شود.

مخزن سقفی آب آتش نشانی ساختمانهای مسکونی و تجاری

شرایط اضطراری آتش سوزی می تواند برای صاحبان خانه و صاحبان مشاغل به طور یکسان دشوار باشد. آتش‌سوزی شدید می‌تواند مالک را در مضیقه مالی قرار دهد و تمام دارایی‌ها توسط آتش سوزی نابود شود یا بدتر از آن خطرات جانی را به همراه دارد . برای جلوگیری از این شرایط اضطراری، مخازن سقف آب آتش نشانی و پوشش و حفظ و نگهداری آن باید بخشی از سرمایه گذاری باشد زیرا به مهار آتش سوزی، نجات اموال و حفظ جان افراد در هنگام برخورد با آتش کمک می کند.

ارزش ساختمان های مسکونی و تجاری را می توان با نصب مخزن سقف آب آتش نشانی حفظ کرد که در صورت نیاز از وجود آب فراوان اطمینان حاصل می کند. جدای از این قابلیت، چندین استاندارد از جمله استاندارد ۲۲ طرح ملی حفاظت از آتش وجود دارد که ساختمان ها را ملزم به رعایت اقدامات حفاظتی در برابر آتش می کند. بنابراین، صاحبان خانه و صاحبان مشاغل مشتاق باید این استانداردها را در طراحی ساختمان MEP خود در نظر بگیرند.

مخزن سقفی آب آتش نشانی چیست؟

البته از نامش به اندازه کافی واضح است که این تانک چیست ، این یک ذخیره‌سازی جداگانه آب است که در بالا یا زیر سقف نصب می‌شود تا در مواقع اضطراری آتش‌سوزی، آب را به آبپاش‌ها یا شیلنگ‌ها برساند. مخزن آب مخزن سقفی آب آتش نشانی را در صورت نیاز به راحتی در دسترس قرار می دهد. با توجه به افزایش آمار اضطراری آتش سوزی در ایران ، این مخازن به طور فزاینده ای مورد نیاز هستند و باید فرهنگ استفاده از آن بیشتر جا بیفتد . 

مخازن سقف آب آتش نشانی را می توان بر اساس نیاز مالک یا بر اساس اندازه خانه یا شرایط محیطی طراحی کرد. مهندسان با تجربه فراوان در صنعت می توانند این طرح های سفارشی را انجام دهند و آنها را برای یک تجارت خاص تنظیم کنند. مزایای این مخازن را نمی توان در این دوره مدرن از لوازم الکتریکی و سایر مواد قابل اشتعال که هر زمان می توانند باعث آتش سوزی شوند نادیده گرفت.

مزایای مخزن سقف آب آتش نشانی

خسارات آتش سوزی را مهار کنید: دسترسی به این مخازن در پشت بام به آتش نشانان کمک می کند تا به راحتی آب دریافت کنند و آتش را قبل از تشدید خسارت، خاموش کنند. این برای بسیاری از ساختمان هایی که دور از منابع آب زیرزمینی یا شبکه لوله ها قرار دارند مفیدتر است.
مقدار زیادی آب تهیه کنید: مخازن در ظرفیت های بزرگی هستند که می توانند مقدار زیادی آب را ذخیره کنند که برای خاموش کردن شعله های آتش بزرگ کافی است. یک ماشین آتش نشان می تواند شلنگ را وصل کند و آب را به مناطق آسیب دیده از آتش بپاشد.

پر کردن آسان مخزن آتش نشانی سقفی

پس از استفاده از مخزن سقف آب آتش نشانی  پوشش ساندویچ پانلی، به راحتی می توان آن را دوباره پر کرد و منتظر هرگونه بحران آتش سوزی غیرمنتظره بود. این امر باعث می شود که آب به راحتی در دسترس باشد و بر تمام موارد اضطراری آتش سوزی غلبه کند
رعایت مقررات آتش نشانی: عدم رعایت استانداردهای حفاظت در برابر آتش ممکن است هزینه های جریمه ای را برای مالکان به همراه داشته باشد. انجمن های مختلفی مانند Factory Mutual، National Fire Protection Association، American Water Works Association و بسیاری دیگر از طرفداران کدهای آتش نشانی هستند که باید توسط صاحبان آپارتمان های تجاری و مسکونی رعایت شود. استاندارد ۲۲ NFPA، به ویژه، انطباق با مخازن ذخیره آب را برای سیستم های حفاظت آتش نشان می دهد.
استفاده از آب در کاربردهای مختلف: علاوه بر استفاده در اهداف آتش نشانی، مخازن آب سقفی پوشش ساندویچ پانل را می توان برای تامین مصارف دیگر نیز استفاده کرد. با این حال، این امر تشویق نمی شود زیرا اضطراری آتش سوزی اغلب غیرقابل پیش بینی هستند. بنابراین، مخزن باید همیشه پر باشد.
محافظت از اموال و محافظت از جان ها: بدون سیستم های حفاظت آتش مناسب، فرد می تواند متحمل خسارات اقتصادی و همچنین از دست دادن اعضای خانواده شود. مخزن سقف آب آتش نشانی می تواند از این اتفاق جلوگیری کند.
همانطور که ذکر شد، مخازن سقف آب آتش نشانی ضروری هستند. اهمیت آنها را می توان به اهمیت لوله های ایستاده، سیستم های اسپرینکلر و سایر سیستم های حفاظت در برابر آتش تشبیه کرد.

معایب مخزن سقف آب آتش نشانی

مانند هر سیستم حفاظتی آتش نشانی دیگری، این سیستم ضد عیب نیست.

هزینه های اولیه پرهزینه: خرید و نصب مخزن می تواند پرهزینه باشد
تعمیر و نگهداری پرهزینه: به متخصصان نیاز است تا بازرسی هایی را که مورد نیاز و توصیه شده توسط سازمان های ملی تنظیم کننده استاندارد است، ارائه دهند.

نصب مخزن آب آتش نشانی

. برای شروع، شما باید مخزن را از مواد با کیفیتی تهیه کنید که در برابر خوردگی مقاوم هستند. مخزن فولاد ضد زنگ می تواند سودمندتر باشد. دوم اینکه باید لوله هایی از منبع آب برای اتصال به مخزن و همچنین لوله هایی به داخل برای تامین آبپاش ها وجود داشته باشد. این می تواند برای مبتدیان در طراحی های مهندسی خسته کننده به نظر برسد.

پیچیدگی مخزن سقف آب آتش نشانی نیازمند کارشناسان متخصص در طراحی و نصب مهندسی MEP برای نصب آن است. یک مهندس واجد شرایط می داند چه چیزی لازم است و چه موادی برای دوام طولانی مخزن آب آتش نشانی بهتر عمل می کند و آن چیزی نیست جز ساندویچ پانل کیان سازه ! 

برای پوشش تاسیسات با ساندویچ پانل

پوشش مخزن آتش نشانی در مشهد با ساندویچ پانل 

پوشش هواساز در مشهد با ساندویچ پانل

همین حالا با شماره ۰۹۱۲۰۲۵۱۴۰۰ تماس بگیرید .

  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
  • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی‌یابند بنابراین توصيه مي‌شود از مثبت و منفی استفاده کنید.

پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

چرا ساندویچ پانل کیان سازه؟

شرکت کیان سازه با تعهد اخلاقی و تجربه چندین ساله ی خود از گذشته تا به امروز

همچنان افتخار تامین نیازها و اجرای پروژه های بزرگترین شرکت های خصوصی و دولتی،کارخانه ها،پالایشگاهها و … را داراست.

 اعتبار و نام مدیر عامل کیان سازه دکتر مادرشاهی ، پیشینه ی مثبت شرکت و رضایت مشتریانمان از مهمترین دلایل اعتماد خریداران است

شعار ما : ارائه بهترین کیفیت با مناسب ترین قیمت و برترین اجرا در کمترین زمان 

هدف ما : پیشرفت و توسعه صنعت کشورعزیزمان ایران

در پناه خداوند ایران آباد و ایرانی پایدار .