05137133030
جستجو کردن

کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی کیان سازه با رعایت تمامی استانداردهای لازم از نظر فنی و ظاهری نیاز های نگهبان ها و سکوریتی تیم هر پروژه یا مرکزی را تامین می کند . 

کانکس نگهبانی کیان سازه بر طبق نقشه های طراحی شده با مقاطع اختصاصی کیان سازه ساخته می شود و با توجه به میزان بودجه خریدار از مرغوب ترین متریال برای تجهیز داخلی کانکس نگهبانی استفاده می شود .

کانکس نگهبانی کیان سازه از همان اسکلت آغازین شروع کار دارای مقاومت حداکثری ، اتصال دقیق مقاطع ، جوش کاری حساب شده و رعایت اصول سازه های فولادی ساخته می شود .

کانکس نگهبانی کیان سازه با ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی پوشانده می شود و قابلیت نصب درب و پنجره به هر تعداد لازم را دارد .

کانکس نگهبانی کیان سازه به دلیل استفاده از ساندویچ پانل استاندارد این شرکت یک عایق تمام عیار در برابر تمامی عوامل دما و رطوبت است . 

خرید کانکس نگهبانی در مشهد ( کانکس نگهبان مشهد ) ( کانکس مامور حفاظت در مشهد ) ( کانکس نیروی انتظامی در مشهد) ( کانکس پلیس در مشهد)

تماس با : ۰۵۱۳۸۴۸۱۲۲۱

۰۹۱۲۱۳۱۶۱۱۹

خرید کانکس نگهبانی دیگر شهرها : 

۰۹۱۲۰۲۵۱۴۰۰

 

چرا ساندویچ پانل کیان سازه؟

شرکت کیان سازه با تعهد اخلاقی و تجربه چندین ساله ی خود از گذشته تا به امروز

همچنان افتخار تامین نیازها و اجرای پروژه های بزرگترین شرکت های خصوصی و دولتی،کارخانه ها،پالایشگاهها و … را داراست.

 اعتبار و نام مدیر عامل کیان سازه دکتر مادرشاهی ، پیشینه ی مثبت شرکت و رضایت مشتریانمان از مهمترین دلایل اعتماد خریداران است

شعار ما : ارائه بهترین کیفیت با مناسب ترین قیمت و برترین اجرا در کمترین زمان 

هدف ما : پیشرفت و توسعه صنعت کشورعزیزمان ایران

در پناه خداوند ایران آباد و ایرانی پایدار .