05137133030
جستجو کردن

انواع ورق ساندویچ پانل

ورق ساندویچ پانل شامل ورق گالوانیزه(ساندویچ پانل گالوانیزه)، ورق آلومینیوم(ساندویچ پانل آلومینیوم) و ورق آلوزینک (ساندویچ پانل آلوزینک) می باشد که هر کدام خصوصبات و قیمت متفاوتی دارد که توضیح مفید و مختصری را در مورد آن ها می دهیم : 

ساندویچ پانل ورق گالوانیزه 
ساندویچ پانل ورق گالوانیزه  طی یک فرایند پیوسته و با رعایت استانداردEN10142 تولید می گردند. با پوشش روی ۱۰۰ الی ۲۷۵ گرم در متر مربع ورقهای گالوانیزه در مقابل خورندگی بسیار مقاوم هستند. برای ساندویچ پانلها ورقهای گالوانیزه می بایست به روشCoil coating پیش رنگ گردند. ضخامت ورق گالوانیزه سطوح باربر ساندویچ پانل می بایست حداقل ۰.۵ mm لحاظ گردد.
 
ساندویچ پانل ورق آلومینیوم
ساندویچ پانل ورق آلومینیوم صاف یا طرح دار باشند. آلومینیوم نسبت به ورق گالوانیزه مقاومت در برابر خوردگی بالاتر، ضریب هدایت الکتریکی بالاتر و ضریب کشسانی بسیار بیشتری دارد. آلومینیوم در شرایط آب و هوایی با اسیدیته بالا و فضاهای متراکم صنعتی و صنایع سنگین ترجیح داده می شوند. آلومینیوم به صورت بدون رنگ (خام) و رنگی قابل استفاده می باشد. ضخامت ورق آلومینیوم در سطوح باربر ساندویچ پانل می بایست حداقل ۰.۷mm لحاظ گردد.
ساندویچ پانل ورق آلوزینک
ساندویچ پانل ورق آلوزینک نوعی ورق فولادی با پوششی از آلومینیوم، روی و سیلیکون می باشد که طول عمر آن چند برابر ورق گالوانیزه خواهد بود.

تشخیص ضخامت ورق ساندویچ پانل 

تشخیص ضخامت ورق ساندویچ پانل به وسیله ی دستگاه ضخامت سنج بسیار دقیق قابل اندازه گیری است .

اگر نیاز به مشاوره دارید همین حالا با ما تماس بگیرید حتی اگر خرید ساندویچ پانل خود را قبلا انجام دادید ! کیان سازه راهنمای دلسوز شماست .

۰۹۱۵۳۱۰۵۷۱۶ – ۰۹۱۲۱۳۱۶۱۱۹ – ۰۹۱۲۰۲۵۱۴۰۰ – ۰۹۱۵۰۷۰۷۹۳۱

 

چرا ساندویچ پانل کیان سازه؟

شرکت کیان سازه با تعهد اخلاقی و تجربه چندین ساله ی خود از گذشته تا به امروز

همچنان افتخار تامین نیازها و اجرای پروژه های بزرگترین شرکت های خصوصی و دولتی،کارخانه ها،پالایشگاهها و … را داراست.

 اعتبار و نام مدیر عامل کیان سازه دکتر مادرشاهی ، پیشینه ی مثبت شرکت و رضایت مشتریانمان از مهمترین دلایل اعتماد خریداران است

شعار ما : ارائه بهترین کیفیت با مناسب ترین قیمت و برترین اجرا در کمترین زمان 

هدف ما : پیشرفت و توسعه صنعت کشورعزیزمان ایران

در پناه خداوند ایران آباد و ایرانی پایدار .