05137133030
جستجو کردن

انواع ساندویچ پانل 

 شامل ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی می باشند که هر کدام از آن ها با توجه به نوع،جنس و طرح ورق و فوم به کار رفته از خصوصیات متفاوتی برخوردار هستند .  

۱)ساندویچ پانل دیواری

بهترین نوع فوم مصرفی در ساندویچ پانل دیواری فوم پلی اورتان می باشد.

مزایای ساندویچ پانل دیواری :
مزایای ساندویچ پانل دیواری کیان سازه شامل عایق حرارتی و برودتی و عایق صوت و مقاوم در برابر رطوبت ، سبک بودن ساندویچ پانل و نهایتاً کاهش وزن سازه ، سرعت در اجرا و کاهش هزینه های ناشی از طولانی شدن پروژه ها، مقاوم در برابر زلزله ، افزایش طول عمر مفید ساختمان و تأسیسات و قابلیت جابجایی و نصب مجدد.

موارد استفاده ساندویچ پانل دیواری :
ساندویچ پانل های دیواری جهت پوشش دیوار سوله های صنعتی ،سوله های ورزشی ، کانکس های پیش ساخته ، ساختمان های ویلایی و سردخانه ها.

۲)ساندویچ پانل سقفی
بهترین نوع فوم مصرفی از لحاظ عایق و بودن و از نظر استحکام در ساندویچ پانل سقفی فوم پلی اورتان می باشد.

مزایای ساندویچ پانل سقفی :
مزایای ساندویچ پانل سقفی کیان سازه شامل عایق حرارتی و برودتی و عایق صوت و مقاوم در برابر رطوبت ، سبک بودن ساندویچ پانل و نهایتاً کاهش وزن سازه ، سرعت در اجرا و کاهش هزینه های ناشی از طولانی شدن پروژه ها، مقاوم در برابر زلزله ، افزایش طول عمر مفید ساختمان و تأسیسات و زیبایی طرح و تنوع در رنگ.

موارد استفاده ساندویچ پانل سقفی :
ساندویچ پانل های سقفی جهت پوشش سقف سوله های صنعتی ،سوله های ورزشی ، کانکس های پیش ساخته ، ساختمان های ویلایی و آشیانه های هواپیما و کلیه ساختمانهای صنعتی و پیش ساخته می باشد.

مشخصات فنی ساندویچ پانل دیواری استاندارد بین المللی :
عرض مفید یک متر و عرض غیر مفید ۱.۰۲ متر و طول تا ۱۲ متر ضخامت از ۳ سانتیمتر تا ۱۰ سانتیمتر ورق های مصرفی از نوع گالوانیزه و آلومینیوم می باشد که بصورت ساندویچ پانل دو رو ورق یا ساندویچ پانل یک رو ورق (یکرو فویل) تولید می شوند.

مشخصات فنی ساندویچ پانل سقفی استاندارد بین المللی :
عرض مفید یک متر و عرض غیر مفید ۱.۰۷ متر و طول تا ۱۲ متر ضخامت از ۳ سانتیمتر تا ۲۰ سانتیمتر ورق های مصرفی از نوع گالوانیزه و آلومینیوم می باشد که بصورت دو رو ورق یا یکرو ورق یکرو فویل تولید می شود.

نمای ساندویچ پانل سقفی با توجه به تحقیقات و بررسی مشکلات فنی که در تولیدات برخی از شرکت های پیشین در ایران صورت گرفته بود ، توسط این شرکت طراحی مجدد گردیده و با در نظر گرفتن مقاومت فشاری و خمشی بیشتر و آب بندی و درز بندی بهتر تولید میگردد.

 روش های تولید ساندویچ پانل

به طور کلی دو روش برای تولید ساندویچ پانل به کار گرفته میشود:

تولید ساندویچ پانل روش کانتینیوز (continues)

در روش کانتینیوز یا همان مکانیزه دستگاه ها و رباط های مکانیکی مواد اولیه را به ساندویچ پانل نهایی تبدیل میکنند, به عبارتی دیگر مواد اولیه که همان رول ورق گالوانیزه , مواد اولیه ی فوم پلی یورتان یا شیت فوم پلی استایرن و چسب از یک طرف دستگاه وارد میشوند و از طرف دیگر ساندویچ پانل تکمیل شده به قطعات دلخواه برش خورده و اماده ی بسته بندی میشوند.
تولید ساندویچ پانل روش دیسکانتینیوز(discontinues)

در روش دیسکانتینیوز یا غیر پیوسته خط تولید از یک دیگر جدا می باشد و هر عملیات در یک ایستگاه انجام می شود و بعد به ایستگاه بعدی منتقل می شود.

 

چرا ساندویچ پانل کیان سازه؟

شرکت کیان سازه با تعهد اخلاقی و تجربه چندین ساله ی خود از گذشته تا به امروز

همچنان افتخار تامین نیازها و اجرای پروژه های بزرگترین شرکت های خصوصی و دولتی،کارخانه ها،پالایشگاهها و … را داراست.

 اعتبار و نام مدیر عامل کیان سازه دکتر مادرشاهی ، پیشینه ی مثبت شرکت و رضایت مشتریانمان از مهمترین دلایل اعتماد خریداران است

شعار ما : ارائه بهترین کیفیت با مناسب ترین قیمت و برترین اجرا در کمترین زمان 

هدف ما : پیشرفت و توسعه صنعت کشورعزیزمان ایران

در پناه خداوند ایران آباد و ایرانی پایدار .