کانکس

 کانکس کیان سازه

کانکس اتاق پیش ساخته قابل حملی است که به منظور سکونت و انجام فعالیتهای مختلف در انواع شرایط آب و هوایی و موقعیتهای جغرافیایی مورد استفاده قرار می گیرد . کانکس ها کاربردهای متفاوتی از جمله اداری ، مسکونی ، پارکینگ خودرو ، سرویس های بهداشتی و ... داشته و در ابعاد مختلف و طرح های متنوع ساخته می شوند . اصطلاحا به اتاق های آماده که جنس آنها از مواد اولیه با کیفیت بالا و بسیار سبک می باشد
کانکس ها معمولا جایگزین مناسب و سریعی برای داشتن یک محل اسکان می باشد. البته با توجه به تنوع زیاد محل اسکان برای یک فرد، کانکس های نیز امروزه انواع متفاوتی دارند، مثل کانکس های اداری، مسکونی، کارگاهی و... که در ادامه محصولات کانکس می توانید با انواع کانکس ها آشنا شوید.
مهمترین دلیل استفاده از یک کانکس نیز خاصیت آماده بودن آن و همچنین با سرعت قابل نصب و استفاده بودن می باشد. زیرا فقط کافی ست شما یک کانکس را که در حیطه کاری و مورد استفاده شما می باشد، سفارش دهید و در صورت اختصاصی نبودن طرح کانکس و اندازه های آن، می توانید در کسری از زمان و در طول چند ساعت آن را در محل مناسب نصب نمایید و بلافاصله از آن استفاده نمایید.
امروزه بسیاری از بخش های مختلف یک شرکت یا کارخانه با کانکس ها راه اندازی می شود و با توجه به مقاوت خوب و طرح های نوین کانس ها، در آینده بسیاری از بخش های محوطه ای شرکت ها و کارخانه ها با کانکس ها ساخته خواهد شد.
حتی امروزه کانکس های مسکونی نیز ساخته شده است و در بسیاری از ویلا ها و زمین های که نیاز به یک محل اسکان دارند و همچنین فرصت کافی برای ساخت یک بنا را نداریم، و همچنین نمی خواهیم هزینه ی زیادی برای ساخت بنا اختصاص دهیم، می توانیم از کانکس های مسکونی استفاده نماییم.
حال اگر بخواهیم معنای جامع و کاملی برای سوال کانکس چیست و کلمه کانکس به شما ارائه دهیم، می توانیم کانکس را یک کمپ فلزی تعریف کنیم که انسان و وسایل انسان را در مقابل سرما و گرما و باران و باد و سایر عوامل محیطی محافظت می نماید.
یکی دیگر از مزایای مهم کانکس امکان بازیافت مواد به کار رفته در آن است .
کانکس گزینه مناسبی برای اسکان موقت است . در مواردی که محل اقامت یا سکونت باید در مدت زمان کوتاهی جابه جا شود ، با استفاده از کانکس می توان به بهترین نتیجه رسید.

کم بودن زمان ساخت کانکس از دیگر مزایای آن است . زمان ساخت کانکس در مقایسه با زمان ساخت یک خانه بسیار کمتر است . این ویژگی سبب اسکان سریعتر می شود . علاوه بر این ، اکثر تولید کنندگان کانکس هایی را به صورت پیش ساخته و آماده دارند که می توان براحتی آنها را تهیه کرد .

کاربرد کانکس

 

موارد کاربرد کانکس زیاد می باشد . این موضوع ناشی از انعطاف پذیری کانکس در ساخت می باشد . بدین معنی که در طراحی و تولید کانکس می توان طرح ها و نقشه های مختلفی را به کار برد که بتواند نیاز هر کس را بر طرف نماید. یک کانکس مسکونی می تواند آشپزخانه , سرویس بهداشتی , اتاق خواب , سالن پذیرایی ,انباری و هر آنچه را که شما نیاز داشته باشید فراهم نماید . کانکس اداری در صورت نیاز می تواند دارای سالن کنفرانس , اتاق مدیریت , اتاق کارمندی , اتاق منشی و دیگر موارد مورد نیاز باشد.

کانکس می تواند مورد استفاده پلیس و نیروی انتظامی ، کشاورزان جهت انبار کردن محصولات و کسانی که برای تفریح به باغ و یا ییلاق می روند ، قرار گیرد .یا جهت انباری روی پشت بام و داخل پارکینگ استفاده شود . شهرداری ها از آن در پارکها و فضای سبز به عنوان سرویس بهداشتی استفاده می کنند . در منازل مسکونی و مجتمع ها از آن به عنوان کیوسک نگهبانی استفاده می شود . جهت نمازخانه در ارگان ها و نهادهای دولتی مورد استفاده قرار می گیرد . برای فروش غذا از کانکس آشپزخانه و آبدارخانه سیار استفاده می شود . از کانکس بعنوان گلخانه نیز می توان استفاده کرد . برای پخت نان از کانکس نانوایی استفاده می شود . در بازارهای میوه و تره بار از کانکس میوه و تره بار استفاده می کنند.

کانکس برای استقرار تجهیزات و وسایل برق و مخابرات هم کاربرد دارد. در این صورت ، برای برخورداری از ایزولاسیون صدا و دما ، بهتر است از کانکس ساندویچ پانل استفاده کرد که دارای عایق پلی اورتان است .

برای سهولت در شستشو و مقاومت بیشتر کف ، می توان از کانکس با کف آلومینیوم آجدار 2 میل و آهن آجدار و سرامیک استفاده کرد . برای تامین زیبایی کانکس و قابل شستشو بودن آن می توان برای پوشش دیواره ها از جنس پی وی سی pvc استفاده نمود . برای زیبایی نمای کانکس می توان از نمای کامپوزیت در رنگهای مختلف و متنوع استفاده کرد. ساندویچ پانل ها هم نمای قشنگی دارند.
افزودن محتوا...

چرا ساندویچ پانل کیان سازه؟

شرکت کیان سازه با تعهد اخلاقی و تجربه چندین ساله ی خود از گذشته تا به امروز

همچنان افتخار تامین نیازها و اجرای پروژه های بزرگترین شرکت های خصوصی و دولتی،

کارخانه ها،پالایشگاهها و ... را داراست.

 اعتبار و نام مدیر عامل کیان سازه دکتر مادرشاهی ، پیشینه ی مثبت شرکت و رضایت مشتریانمان از مهمترین دلایل اعتماد خریداران است

شعار ما : ارائه بهترین کیفیت با مناسب ترین قیمت و برترین اجرا در کمترین زمان 

هدف ما : پیشرفت و توسعه صنعت کشور عزیزمان ایران

در پناه خداوند ایران آباد و ایرانی پایدار .